Академія

Одним з основних чинників ефективної роботи систем управління якістю продукції є навчання персоналу підприємства. Лише за наявності на підприємстві високого рівня спеціалістів, командної роботи, можна досягнути постійного успіху. Для того щоб, вдосконалювати та поглиблювати знання працівників і навчати нових, проводяться різного типу навчання. Навчання можуть відбуватись у вигляді рольової гри, семінару, круглого столу, робочої група та в іншому форматі. Тренінги і семінари проводяться з метою  роз'яснення співробітникам політики підприємства з управління якістю продукції, усвідомлення відповідальності кожного працівника за безпеку і якість продуктів, підвищення кваліфікації персоналу відділу контролю якості.

На базі нашої компанії працюють висококваліфіковані тренера, які пройшли ряд навчань за кордоном та в Україні, здали міжнародні екзамени, є сертифікованими міжнародними тренерами.

Наша компанія проводить різного типу навчання, по різних стандартах. З графіком навчань можна ознайомитись в розділі тренінги.  У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь за телефоном : 032 245 53 04.

Якщо Ви бажаєте придбати представлену літературу, заповніть, будь-ласка, заявку.

Поле (Підприємство, організація-замовник) обов`язкове для заповнення
Поле (Прізвище, ім`я) обов`язкове для заповнення
Поле (Поштова адреса) обов`язкове для заповнення
Поле (Контакти) обов`язкове для заповнення
* Обов`язкові поля для заповнення
Зворотній зв`язок